Aktualności

- nowe miejsce zakupów naszych produktów...

Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2014 rusza sprzedaż naszych produktów w nowo powstałym sklepie internetowym EXTREO...
Zapraszamy na zakupy!


Nasze wystawy sprzętu audio i odsłuchy...

monvisionsInformujemy o kolejnym zbliżającym się terminie pokazu Monitorów M1HB. Prezentacja odbędzie się w starannie wybranej lokalizacji w jednym z większych miast RP. Udział w imprezie jest bezpłatny!
Chcemy wykorzystać możliwie najlepsze lokale aby zapewnić zainteresowanych dobrym dźwiękiem udział w komfortowych odsłuchach wytwarzanych przez nas systemów stereo. Program kolejnej prezentacji zapowiada się niezwykle atrakcyjnie... Impreza będzie mieć charakter kameralny i dlatego prosimy o wcześniejsze telefoniczne / listowne (email) zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona do ok. 50! Po zakończeniu pokazu będzie można kupić dowolny z dostępnych kompletów w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy na indywidualne odsłuchy kolumn głośnikowych sterowanych wysokiej jakości systemem stereo - neutralnym i liniowo przetwarzającym sygnały elektryczne na dźwięk. Pomieszczenie odsłuchowe znajduje się w budynku drewnianej konstrukcji o akustyce zbliżonej do pomieszczeń studyjnych. Osoba zainteresowana odsłuchem może do nas zatelefonować lub napisać email w celu zarezerwowania dogodnego terminu.

scene1Z wielką satysfakcją informujemy zainteresowanych naszymi produktami, że byliśmy tego roku obecni na wystawie AUDIO SHOW w Warszawie. Pokazaliśmy monitory M1HB + nasze najnowsze podłogowe kolumny głośnikowe "SCENE" o wyjątkowo ciekawej architekturze i dość niezwykłych właściwościach elektroakustycznych... Projekt kolumn to rezultat wytężonych prac i doświadczeń ostatnich 10 miesięcy. Naszym celem było stworzenie bliskiej ideałowi konstrukcji i uzyskanie jak najlepszego dźwięku... Będzie to oferta dla wszystkich tych, którzy pragną nabyć "produkt klasy High-End" za rozsądne pieniądze. Sprzęt wystawialiśmy w hotelu "Sobieski" w pokoju 615 na 6 piętrze. Więcej? Zapraszamy na stronę z opisami... i tu - o wystawie...


Z życia portalu ...

U w a g a !   Do portalu dołączyło Forum - miejsce swobodnej wymiany poglądów i dyskusji o sprzęcie audio...
Informujemy odwiedzających o zakończeniu prac konfiguracyjnych portalu... Uruchomiliśmy dodatkowo w dwóch domenach EU + NET równorzędne wersje portalu EXTREO w celu odciążenia domeny wiodącej - PL.  Jest już dostępny DZIAŁ OGŁOSZEŃ, w którym mogą Państwo publikować bezpłatnie drobne ogłoszenia prywatne w kategoriach: Sprzedam, Kupię, Zamienię - sprzęt AUDIO. Zarejestrowani użytkownicy mogą również publikować własne artykuły prasowe o tematyce AUDIO i MUZYKA.